a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a

Workshop - Deň otázok a odpovedí


Licencia pre systém Performia to nie sú len testy a dotazníky, ktoré sú k dispozícii. Je to aj naše know-how, služby nášho konzultanta a administrátora a automatický prístup ku všetkým aktualizáciám, o ktorých vás vždy informujeme. 

Po celý čas sa neustále snažíme vylepšovať náš online systém, skvalitňovať naše služby, ale predovšetkým zvyšovať vašu kompetenciu. Z uvedeného dôvodu sme sa rozhodli pravidelne, raz ročne, organizovať 1-dňové stretnutia vyškolených hodnotiteľov systému Performia na špecializovanom workshope. Okrem toho, aby ste si aj vy sami vymenili vaše odborné postrehy a praktické skúsenosti z práce hodnotiteľa, chceme aj my prichádzať s ďalšími odbornými tipmi z našej technológie, prípadne informáciami o aktualizáciách systému, a v neposlednom rade zodpovieme aj vaše otázky, či problémy, s ktorými sa boríte. 

Takéto stretnutie sa uskutoční už čoskoro. Veríme, že aj takým spôsobom prispejeme k skvalitneniu používania nástroja Performia pri výbere zamestnancov a budovaní tímu. 

Pôjde o veľmi hodnotný deň, ktorý by mal absolvovať každý hodnotiteľ systému Performia. 

Bude tu teda priestor na diskusiu, na vaše otázky a postrehy ako hodnotiteľa a na vymenenie si osobných skúseností s ostatnými. Tak neváhajte a prihláste sa na 1- dňový workshop „Deň otázok a odpovedí“ a zvýšte si svoju kompetenciu a schopnosti. 

Workshop sa bude konať 12. 12. 2018 a koučom bude PhDr. Anna Matúsová.

Pripravte si otázky, ktoré vás ako hodnotiteľa najviac trápia, resp. s čím by ste chceli pomôcť. Tešíme sa na vás. Prihláste sa.

miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

kouč: PhDr. Anna Matúsová

cena: 180,- € (150,- € + 20%DPH)

Firma:* Adresa:
Kontaktná osoba:* IČO/DIČ/IČ DPH:
Email:* Banka:
Telefón:* Dátum:*
Meno účastníka:
  pridať účastníka
 
Poznámka:
* povinné údaje