a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a

Naši partneri

Našou hlavnou partnerskou organizáciou je Exelect s.r.o., ktorý je podobne ako Performia s.r.o., súčasťou medzinárodnej siete spoločností. Exelect pôsobí v oblasti výberu kandidátov pre svojich klientov. Kandidátov dodáva systémom „na kľúč“ alebo pre klienta vykoná predvýber kandidátov.

Okrem toho Exelect ponúka systém Interspeedia -  jedinečný on-line komunikačný systém pre organizáciu, kontrolu a zvládanie výberového procesu ako aj jeho následnú archiváciu. Centrála spoločnosti je vo Švédsku.

Exelect je na slovenskom trhu od roku 1998. Je špecialista v oblasti takzvaného aktívneho vyhľadávania kandidátov vždy v novej jednotke času na novú pracovnú pozíciu, ktorú si zadal klient. Taktiež je špecialista na riadenie výberového procesu. Hlavný cieľ a účel je, aby boli správni ľudia na správnych miestach dodaní funkčnou technológiou v požadovanom čase.

 

Naši ďalší významní partneri:


Škola manažmentu L. Rona Hubbarda v Košiciach, ktorá je taktiež súčasťou celosvetovej siete škôl Hubbard College of Administration, s centrálou v Los Angeles. Na Slovensku pôsobia od roku 2001 v Bratislave, Nitre, Zvolene a Košiciach. Poskytujú to najdôležitejšie, na čom je postavený manažment. Sú známi ako odborníci na efektivitu a prácu s ľuďmi. Ich kurzy sú jasné, dobre pochopiteľné a overené v praxi. Sú určené pre tých, ktorí hľadajú informácie, ktoré sú použiteľné v reálnom živote.

Business Success Slovakia je tréningový špecialista na administratívnu technológiu. V súčasnosti dodávajú semináre v Šamoríne, Žiline a v Košiciach. Okrem toho dodávajú interné semináre na mieru tam, kde to zákazníkom vyhovuje. Silnou doménou Business Success je zlepšovanie predaja V poslednom čase sa zameriavajú na zlepšovanie marketingu firiem.

Spolupracujeme aj so spoločnosťami Success Consulting a Consult point, ktoré taktiež úspešne pmáhajú slovenským podnikateľom sa zavádzaním administratívnej technológie do praxe.

Prospectea Česká republika je špecialista na on-line marketingové nástroje.

 

Ďalší naši partneri:


Upstream - špecialista na získavanie nových zákazníkov
Aariadne Solutions - špecialista na IT
Akopredavat - špecialista na predaj 

 

 

Naše linky:   Linky partnerov:
www.performia.net   www.skolamanazmentu.sk
www.performia.sk   www.success.sk
www.exelect.sk   www.akoriaditfirmu.sk
www.interspeedia.sk   www.consultpoint.sk
www.analyzaosobnosti.sk   www.prospecteaone.cz
www.vyberzamestnancov.sk    www.upstream.sk
www.studema.com   www.aariadne.com
www.martenrunow.com   www.akopredavat.sk
www.performiainternational.com